בתיה אשורי, עורכת דין משפחה וירושה

לקביעת פגישת יעוץ ללא תשלום התקשרו עכשיו: 052-4545555

 

 

רחוב אחד העם 27, תל אביב
טלפון: 03-5608877
, 052-4545555

 

מאמרים בנושא דיני משפחה
דיני משפחה צור קשר גירושין מזונות ילדים רכוש צוואות וירושות ידועים בציבור משמורת הסכמים במשפחה סרטוני וידאו
מאמרים חדשים בנושא דיני משפחה
שאלות ותשובות בנושא דיני משפחה

בתיה אשורי, עורכת דין משפחה וירושה


דיני משפחה

  • טיפול מלא בכל סוגי ההסכמים, לרבות הסכמי טרום-נישואין, הסכמי ממון, הסכמים לחיים משותפים, גירושין וכדומה.
  • ליווי במעמד אישי, מפתיחת התיק עד דיונים וסוגיות הנוגעות בחלוקת רכוש, ביחסי ממון , במזונות אישה ומזונות ילדים, במשמורת, הסדרי ראיה, ייצוג נשים וגברים בבית דין רבני ובבית המשפט לענייני משפחה.

עו"ד אשורי פועלת בשיתוף מלא עם מגשרת מוסמכת, המסייעת לזוגות המעוניינים לפתוח בהליכי גישור לגירושין ולהנהיג גישה של "גירושין בשיתוף פעולה" לצד עבודה עם פסיכולוגית, המתמחה בליווי משפחות בהליכי גירושין, כדי לספק מענה לצרכים רגשיים, לדילמות ולפחדים העולים מעל פני השטח בעת פירוק התא המשפחתי.

דיני ירושה

  • טיפול מלא בהכנה, במימוש ובהוצאה לפועל של צוואות וניהול התנגדויות לקיום צוואות.
  • ייעוץ מקדים והכנת צוואות, טיפול בקבלת צווי ירושה וצווי קיום צוואה אצל רשם הירושה, טיפול בהתנגדויות לצוואה, שמירת העתק צוואה. למשרד מומחיות מיוחדת ועתירת הצלחות בתחום צוואות וירושות.

עו"ד בתיה אשורי פועלת כדי להתאים את הצוואה לדרישותיו ולרצונותיו של המוריש כדי שבמקרה של סייג או התנגדות תעמוד הצוואה במבחן התוצאה, וברגע האמת תבטיח את מימוש רצונו של המוריש, בכבוד ומכוח החוק בבית המשפט. הבנה מלאה בחוקי מס מאפשרת לעו"ד אשורי לייעץ ייעוץ מקדים בכל הנוגע לעדיפות חלוקת הרכוש לפני כתיבת הצוואה. 

 

מקרקעין

  • ייעוץ, הכוונה וביצוע עסקאות מקרקעין במגזר הפרטי והציבורי.
  • חוזי מכירה, השכרה ורכישה של דירות, חנויות, מגרשים ונכסים, הסכמי שיתוף ופירוק, דירות מקבלן, דירות יד שנייה, עסקאות קומבינציה וקבוצות רכישה.
  • תכנוני מס. ייעוץ וליווי מקיף בכל הנוגע לסוגיות מיסוי מקרקעין. תכנון מס בעת מכירה או רכישה של נכסים, אופן דיווח, מתי וכיצד לבקש פטור ממס, ייעוץ בתכנון מס במקרה של ריבוי נכסים וכדומה. טיפול אישי ופרטני במקרים ייחודיים ובסוגיות מס סבוכות.
  • ביצוע בדיקות רכישה, טיפול ואשרור מלא מול הרשויות המקומיות, חריגות בנייה, איתור קנסות ועיקולים על הנכס, ובכלל זה פעולות להשבחת הנכס ולהעלאת שוויו.

עו"ד בתיה אשורי מסייעת לכם בכל הליך הרכישה או המכירה,במיזם הגדול בחייכם.

"שקיפות מלאה לאורך כל הדרך, חשיבה אחרת, העזה ורצון להילחם ולהשיג בעבור הלקוח הם אבני הדרך שבנו את המוניטין שלי. אשמח להעמיד את כישוריי ולסייע לך לנצח!". 

 

הייצוג המשפטי נעשה בשיתוף ובשקיפות מלאה מול לקוחותינו, ואנו זמינים לתת מענה בכל עת, לכל שאלה, סוגיה או בקשה שלכם בתחומי התמחותינו.

 

 

פנו עכשיו באמצעות טופס יצירת הקשר בצד ימין למעלה או בטלפון : 03-5608877, 052-4545555 - ונשמח לעמוד לשירותכם.

 


 

 

 

 

Powerd by traffico LTD Powerd by winner-marketing