בתיה אשורי, עורכת דין משפחה וירושה

לקביעת פגישת יעוץ ללא תשלום התקשרו עכשיו: 052-4545555

 

 

רחוב אחד העם 27, תל אביב
טלפון: 03-5608877
, 052-4545555

 

מאמרים בנושא דיני משפחה
דיני משפחה צור קשר גירושין מזונות ילדים רכוש צוואות וירושות ידועים בציבור משמורת הסכמים במשפחה סרטוני וידאו
מאמרים חדשים בנושא דיני משפחה
צוואה הדדית: פסיקות בית המשפט ...
צוואה בעל פה מהי צוואה בעל פה? כיצד נבחנת צוואה בעל פה מבחינת כשרותה במסגרת ...
צוואה לפי העתק | צוואה לפי צילום סעיף 68(ב) לחוק הירושה, תשכ"ה-1965, קובע כי על מנת להוכיח צוואה יש ...
שאלות ותשובות בנושא דיני משפחה
תביעה בין ידועים בציבור למזונות ומשמורת בבית הדין הרבני? האם ניתן להגיש תביעה למזונות ומשמורת לבית הדין הרבני כאשר בני ...
האם עקרת בית רשאית לתבוע נכסי קריירה מרופא? אני עקרת בית ובעלי הינו רופא. אנו נמצאים בהליכי גירושין. כאשר ...
העברת אפוטרופסות מאב ביולוגי לאב חורג בגין אי קיום קשר האם ניתן להעביר את האפוטרופסות על ילד מאביו הביולוגי לאביו החורג ...

הכרה בבן זוג כידוע בציבור על בסיס טיוטת הסכם חיים משותפים

בן זוגי הידוע בציבור נפטר לצערי הרב. כעת, יורשיו טוענים שאינני זכאית לירושתו משום שלא היינו ידועים בציבור. בידי מסמך המהווה טיוטת הסכם לחיים משותפים. המסמך נערך על ידי עורך דינו של בן זוגי אך לא נחתם מעולם. האם מדובר בראיה קבילה בבית המשפט?


ידועים בציבור כשמם כן הם, מסמך בכתב יכול לעזור אך גם ללא מסמך ניתן להוכיח כי אתם ידועים בצבור, במידה והציבור הכיר בכם כידועים בציבור, הרי זה מה שאתם וכידועה בציבור הינך יורשת את מחצית העזבון של בן זוגך ע"פ סע' 55 לחוק הירושה.
 

שאלות ותשובות נוספות בנושא

Powerd by traffico LTD Powerd by winner-marketing